Boca plinit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N pt fati 22 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR   25 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes bocen plinit
Viber +38649824147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim