Frigorifer 230 euro

Shitet nga: Shpetim 13 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   300 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet 230 euro 044 156 616 049 156 616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim