Kamin

Shitet nga: isa 13 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin eshte i perdorur por shume pak, Eshte ne gjendje shume te mire, mund te duket edhe ne foto,,,eshte me tulla,,,Shitet vetem kamini pa qynga,,, ju mirpres ne qdo kohe,,, flm,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim