Korg pax3 pa900

Shitet nga: Adem 18 Shk 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Therandë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten dy sintat pax 3. dhe pa900 te dy jan ne gjendje shum te mir . Pax3 ka dhe ramin e shtuar esht 5 oktav dhe esht sikur i ri. Kurse pa 900-shi esht me te vertet shum pak i perdorur esht edhe ky 5 oktavende nuk kam lexu as edhe nje set vetem disa ngjyra per solo ne kete qmim vin dhe mbajtëset spider pro. Si dhe kater kablla te neutrikut te gjata.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim