RCF &B DB AKTIV BOXEN 1400 wat Rms

Shitet nga: pajtim 15 Dhj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Therandë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Seti komplet 2 Boxa RCF nga 700wat rms
2 Bassa DB 15 zoll Madhesia

Me Shum Info per Rcf BoksaActive Full-
Përbërësit: 12 "RCF woofer me 2.5" spirale zë dhe 1 "shofer compression RCF Thomann me diafragmë titani dhe 1.7" spirale zë

Digital bi-amp me DSP
Durim 1500 Programi Watts, 700 Watts RMS
Niveli maksimal: 129 dB
Përgjigja Frekuenca: 50 Hz - 20 kHz
Rreze bri: 90 ° x 60 °
mund të përdoret gjithashtu si një monitor kat
Dimensionet 637 x 384 x 363 mm
Pesha 17.2 kg
Ngjyra e Strehimi: anthracite gri

http://www.thomann.de/de/rcf_art_712a_mk_ii.htm


Rreth by Bassbinave
DB Opera Sub 15
ME SHUM INFO ESHT FOTO E POSTUAR SHIKOJENI
Boksat jan ne gjendje Shum te mir me qanta me kabella dhe stativaBehet ndrrim dhe me sinta nese keni ndonje ofert te mir mundeni dhe en whats app me shenu ne numrin qe esht te kontakt


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim