Dj muzik dhe teknik per kengetar

Shitet nga: DjBess 03 Maj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Ofroj muzik me Dj si dhe teknik profesionale per kengetar
Numrat kontaktues ne Foto (vizitkart)

Dynacord , Ev Electrovoice , Shure , Powermate , RCF , Tromba etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim