shitet rrakitaqki fabi

Shitet nga: rrakitaqki Dje 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Sport me top
Shes rrakitaqkin fabi shum i mir , ku mund ta shifeni edhe ne foto, shum i ruajtur dhe i gatshem per nje pun prefekte .duke llogarit ne kualitetin qe e posedon qmimi asht i arsyeshem, Tel: 049454241 ose 044303423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim