Diska dhe paraja

Shitet nga: Liridon Dje 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Diska te ibercugit dhe disa lloje te parajave te helikopterit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim