Shatorra me Qera e Shitje

Shitet nga: DPT ORNELA Malishevë 17 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
hDPT Ornela, në këtë vit është perkujdesur te rris numrin e tendave, andaj mos hezitoni kudo dhe kurdo që e keni organizimin e juaj familjar një thirrje ne numrin +38649254475 dhe rezervimi per tenda dhe i pershtatshem per organizime familjare, dimensione te ndryshm. Pervec TENDAVE ne jemi perkujdesur tek ne t’i gjeni te gjitha ne nje vend andaj ne ju ofrojma poashtu TAVOLINA dhe KARRIGA me qera. Per te qene Organizimi i juaj familjar i kompletuar, duhet qe edhe ambienti perreth te zbukurohet, edhe kete ne e bejme, zbukurojme Oborret e juaja, zbukurojme veturat ...... thjeshte ahengun tuaj e bejme nje ambient te pa harruar dhe andërrorë!
Për rezervim kontaktoni në: +38649254475 : +37745254475
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim