TE GJITHA SHPIMET NE TE GJITHA TERENET. BUNARA

Shitet nga: Caja Company Sot 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAV TE GJITHA TERENET

TE GJITHA DIMENZIONET ME GYPABETONIT DERI 40 METRA

ME GYPA PLASTIKES DERI 350 METRA 50 VJET GARANCION

NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU)

ME DIAMETER **140MM/ 175MM/ 200MM/ " deri 1M<<>>

(Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet)

>SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE si dhe shpime HORIZONTALE ETJTel..
044/49 524 832
044/49 195 877
044/49 353 555
049 222 400

www.caja-company.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim