Shitet banesa me 60m2 ne Suharek

Shitet nga: Banesa 20 Tet 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Therandë
SHITET BANESA NE THERAND ME SIPERFAQE PREJ 60 M2 NE KATIN E PAR TE BANIMIT.
BANESA ESHTE E RE E PERFUNDUAR E GATSHME PER BANIM.

BANESA POSEDON:
1. SALLON DHE KUZHIN
2. DHOMË XHUMI
3. SHPAJZ (dhomë e vogël)
4. BANJO
5. KORIDORI
6. BALLKONI.
Banesa eshte e lshume me qera

PER ME TEPER TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN NE NUMRIN E TEL 049/454-242 OSE NE E-mail ipa-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim