Nderroj 2 banesa me shtepi ose parcel

Shitet nga: Arben 03 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Brigada 123
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Therandë
Banesat jan ne qender te Therandes dhe jan te gatshme per banim. Jan te mobiluara dhe kan dokumentacion perkates. Banesat i nderroj me nje shtepi apo parcel ne Therand apo edhe ne rrethinen e saj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim