Shitet truall me siperfaqe prej 2 hektaresh

Shitet nga: Fadil 17 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Therandë
Shitet trualli i pershtatshem per banim dhe qdo lloj veprimtarie tjeter.
Trualli ka rrugen e asfaltuar qe kalon nga fillimi e deri ne fund te truallit.
Po ashtu trualli ka ujë, rrym.

Trualli gjindet ne fshatin Dolloc ( 2 km larg nga fshati Mushtishte).
Trualli mund te bartet menjehere mbi bleresin.

Plotesim:
Truallit mund ti shtohen edhe tre hektar tjere sipas kerkeses.per informata tjera mund te kontaktoni ne numrin:

+377 44 987-954 ( i njejti edhe ne viber/whatsapp)

çmimi është 1500 euro/ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim