Makineri per dritare pvc

Shitet nga: Liman Dje 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten kto maqina per dritare
Pegell Someco 3 koka prodhim italian
Sharre Kombimatec 2koka me mates digjital prodhim anglez
Pastruese Urban per 3 pal brisqi prodhim gjerman
Maqinat jane ne gjendje perfekte dhe mund te provohen ne vend .Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim