KAMERA XHIRIME PER DASMA AHENGJE NE TERE KOS..

Shitet nga: kamera 13 Nën 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Të tjera
BEJME XHIRIME ME KAMERA PROFESIONALE HD , SI DHE FOTOGRAFIME ME APARATE PROFESIONALE PER DARSMA AHENGJE BANKETE ETJ ME QMIME TE VOLITSHME.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim