TV jvc

Shitet nga: toni 14 Jan 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV tip iri 71ekranini shum pak I perdour
posedon edhe drikitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim