telivizor

Shitet nga: toni 13 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Telivizor i ardhur nga Italian 71ekrani qmimi50ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim