Pjes per seat ibiza

Shitet nga: 049349309 Sot 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disa pjes per seat ibiza si : ftofsi fara majt disqet para mrapa dyert trapi par trapi mrapa pasqyret me rrym etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim