Muzik per kerr

Shitet nga: 049349309 Dje 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Crunch 1000 watt 120€ toxic 800 watt 80€ jbl 1200 watt 140€ viber 0037744255253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim