Bager Schaeff

Shitet nga: ramiz 21 Mar 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri esht ne gjendje perfekte esht 11 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim