Valak Bitelli

Shitet nga: K.Bajraktari 06 Dhj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes valakin ne gjendje shum te mir per pun i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim