Bager hanix 5.5 ton + Actros

Shitet nga: Florim 03 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina ndërtimi
Shes bager hanix ne gjendje te shkelqyer pune bageri asht shum shum I rujten viti I prodhimit ne fund te 2008 Bageri posedon:Klim, Rripin e Siguris gjat punes,Gaz automatik Sistem full stop me shymje automatike + te gjith sesvisin e kryer me vaj dhe filtera Prodhuesi Made in Japan per ma shumm viber +38649577396 ndrrim deri nje shum golf 5 golf 6 mercedes benz c 200 c 270 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim