Shiten pllugjt ALPLER

Shitet nga: Xhihan 25 Pri 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Pllugjt jan shum te mir dhe shum pak i kam perdor i kam ble tri ne shkurt 2015

Pllugjt jan per traktora 65 deri 85 kuaj fuqi

Pllugjt i jap me garancion sepse kam levruar vetem 5 apo 6 hektar

Arsyeja e shitjes kam ble traktor te madh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim