Makina per dritare te plastikes

Shitet nga: Liman Dje 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes pegllen me 3 koka te markes Someco prodhim Italian
Sharra me 2 koka e markes Kombimatec me mates digjital cmimi prodhim anglez
Pastruese Urban per 3 pal brisqi prodhim gjerman
Makinat jan ne gjendje shume te mire pune mund te provohen dhe testohen .Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim