Rrafshues metali

Shitet nga: petrit 17 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Therandë
Rrafshues e metalit ka dhe dy gur rezerv, 3 faz ,ardhun prej zvicrre.............https://www.facebook.com/Swiss-Import-PETRITI-719576988162437/?ref=settings
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim