Dyer per Dhoma 60€ - 70€ 045327459 - 049200094

Shitet nga: Labinot 04 Dhj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Therandë
shesim dyer me te gjitha dimenzjonet dyer per dhoma per kuzhina per sallon
dyer te hyrjes dyer per banjo te gjitha jan me gum e brava komplet
dyert me qmime 60€ - 120€
si dhe dritare me te gjitha dimenzjonet 15€ - 35€
ju mirpresum tel.044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim