DYER DHOME Excluzive

Shitet nga: Qlira 19 Qer 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER DHOME Excluziv vetum tek ne, Dyer me ngjyr te kaft 60 Euro, Dyer me ngjyr te bardh 70 Euro ,thirr nr :045982232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim