DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim Dje 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM DYER HARMONIK NGA PLASTIKA KUALITATIVE ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO.DYERT MUNDE TE PUNOHEN DERI NE LARTSI 230 cm.KEMI PROFILA NGJYR TE BARDHE KAFE DHE LAMINAT /MJALT/.KEMI EDHE PROFILA IMITIM DRURI TRI LLOJE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim