ROLETA TE JASHTME KLASIKE

Shitet nga: lulzim Dje 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATRORE DHE NGA ALUMINNI 39 EURO METRA KATRORE.KEMI EDHE ROLETA ME MOTOR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
ROLETA NGA PLASTIKA KEMI VETEM NGJYRE TE BARDH DHE PLASTIKA ESHTE ME PREJARDHJE NGA SHTETET E PERENDIMIT.
QMIMORJA E ROLETAVE NGA PLASTIKA.
DRITARJA 80X140 VETEM 30 EURO DRITARJA 120X120 46 EURO,DRITARJA 140X140 62 EURO DHE DERA 80X210 48 EURO DERA 130X230 69 EURO.
DIASPOR NE 80 PERQIND TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOR DHE GJITHMON JANE NDAR TE KNAQUR ME PUNEN TANE DHE PAGESEN E ROLETAVE MUNDE TA BANI PERMES MONY GRAMIT APO VESTERN UNIONIT DUKE EVITUAR NDRMJETSUESIT.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 waiber +37744148991.
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE HOLAND DHE NE ZVICER-NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE JU DO TE FITONI KUALITETIN DHE PUNEN SIKURSE TEK ROLETAT TE CILAT EKSPORTOHEN NE KETO DY VENDE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT.
Njekohsisht ju ofrojm dyer harmonik.perde trak.veneciane,rolo perde dhe perde zeber me qmime me te arsyeshme ne treg.
PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim