2 Shtepiat ne Shitje Therandë

Shitet nga: Ali 09 Maj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Therandë
Shiten 2 Shtepijat ne Rrugen e Reqanit Nebih Hoda Kuqi me 6 ari Truall afer stacioni i autobusave. Shtepija e par eshte 3 kat me podrum 6 dhomav gjumit edhe Saloni, kuzhina edhe banje edhe 1 shpajs edhe 1 dhom e vogel. Ndersa Shtepija e dyt eshte 2 kat me 5 dhomav gjumit edhe ni Salon me banje , Te mira dhe te lira mund te kontaktoni ne nr; 044426-361,045395955 , +49 1733486566, +49 1717647051.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim