Hambari dhe koshi

Shitet nga: meti 05 Dhj 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Viti
Shitet Hambari dhe nje Kosh jan ne gjendje shum te mir per te gjith ata persona qe jan te pasionur per keto gjera te kohes se kaluar per ti vendosur neper oborre te restoranteve etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim