MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci 19 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shese Maqinave Per Dyer dhe Dritare urban
1. Sharre me 2 koka
2. Ngjitse me 3 koka
3. Ngjitse me 2 koka
4. Pastruese me 2 brisqi
5. Maqine per shtrafa
6. Freze per dorza 2 motorra
7. Freze pe ventilumin e ujit 3 motorra
8. Sharre per llajsne
9. Sharre per hekere
10. Centruese per dritare
11. Kompresor

+377 44 120 110 VIBERE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim