SHES SHARREN KABAN ELEKTORONIKE AUTOMATIKE

Shitet nga: Xhavit Sot 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes SHARREN FULL AUTOMATIKE KABAN NE GJENDJE SHUM TE MIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim