Torno

Shitet nga: Besnik 24 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Torno e ardhur nga zvicrra ne gjuendje te rregullt. cmimi sipas marreveshjes. Ju mirepresim Te Rexhepi. Ramnishte-Viti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim