shes makinat per krasitje te gardhit dhe kresitje

Shitet nga: Xhavit 26 Maj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat per krasitje te pishave gardhiqeve dhe kresitje me sharr jan me rrym te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim