Kamera xhirime * DJ muzik per dasma

Shitet nga: caa 15 Sht 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Të tjera
BEJME XHIRIME ME KAMERA PROFESIONALE HD SI DHE FOTOGRAFI PROFESIONALE ME APARATE TE AVANCUARA DHE HD , PER DASMA AHENGJE , BANKETE ETJ,JEMI TE GATSHEM NE GJITHE RAJONIN E KOSOVES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim