Qurana dhe qura shum tmira (Bejme ndrrim me miser)

Shitet nga: mergim 03 Sht 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Viti
Shes qura shume tmira , qmimi shume i mire dhe i arsyeshem , kemi edhe pula te ndryshme , pauna , pula misiri te bardha . Gjendemi ne komunen e vitise . bejme ndrrim me miser , mund te kontaktoni ne numrin e tel. per me shume .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim