Paleta të ndryshme sipas porosisë

Shitet nga: Agim Ajvazi 22 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Të tjera
• Paleta të ndryshme me shumicë sipas porosisë.

• Kemi edhe dërrasa të bungut, ahut dhe material tjetër druri për shitje.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Të gjitha shpalljet tona tjera mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim