Super Ofertë - Tabletë + Tastierë

Shitet nga: Irfan Hakiu 26 Qer 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   250 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lap Top/Notebook
# Firma: Medion Akoya S1220T Silver

-- Produkti: Tabletë + Tastierë

* Sistemi: Windows 10 Home(32 bit)

* Njësia qendrore e përpunimit (CPU): Intel(R) Atom(TM) CPU_Z3735F @ 1.33GHz

* Kapaciteti HDD: 32 GB

* Memoria: 2 GB

* Kohëzgjatja e Baterisë: 5 - 7 orë

* Monitori: 10.1 inch// 1280 x 800 - 25.7 cm

* Display adapter: Intel(R) HD Graphics(1.00 GB)

* Rrjeti: W-Lan 802.11

* Paisja ka 2 porte:

1/ E para: për qip Micro SD - nëse dëshironi ta rrisni memorien e sistemit të tij
2/ E dyta: për qip USB

* Ka poashtu edhe Store-n tij për Instalimin e shumë programeve të popullarizuara

* Detaje të tjera: Kjo paisje sapo është blerë në Zhenevë të Zvicrrës afro 2 muaj, është shumë i ruajtur dhe praktik :)

# Shiko dimenzionet dhe performancat e tij dhe ne youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=cEie6UUJ5bM&feature=youtu.be
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim