Toshiba 17.3" / i3 /1.0GB Grafik/500 GB

Shitet nga: Luli Sot 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Toshiba Satellite L555

Intel Core i3 4 x 2.13GHz

17.3" LED me webcam

Ram Memory 4.0GB DDR3 HDD 500.0GB

Grafika:ATI Radeon HD 5165 1.0GB Dedicated tot. 2746 MB

DVD-RW Super multi

Wireless HDMI Multicardreader etj.

Battery 1h E pershtatshme per student te lemive teknike dhe IT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim