Dorz per Sony Play Station 2

Shitet nga: Endrit 16 Shk 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Viti
Kjo dorz ka nje defekt te vogel nuk i bajn vetem :katrori,rrumullaki,iksi dhe trekenshi. dhe dorza eshte original
Qmimi eshte 7 euro kontakto n'viber:+37744931128
pres blerez serioz.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim