Subofer per vetur basss si dhe pajoqall

Shitet nga: blerim 30 Maj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes ket subhofer bass per kerr orginal siq pe shini foto pajoqalla 40 euro buferi 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim