Abonim paisje Iptv me 7000 kanale Premium HD

Shitet nga: Sot 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bëj abonime ne sistemin IPTV me 7000 kanale premium HD më prestigjoze nga vendi dhe rajoni. Ky sistem mundëson qasjen në:

-Smart tv (LG, Samsung),
-Amiko,
-Mag250-254,
-Dream box 500-800HD,
-Samsung Andorid,
-Star Sat
-Android Box,
-SpiderBox,
-Tablet ,
-PC:

Gjithashtu mundësoj shitjen e paisjeve >>MAG 254 - 255 << dhe Android Box për më shumë info rreth paisjev dhe kanalev shkruani ne Viber: +38649212433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim