Abonim paisje Iptv me 870 programe Premium HD

Shitet nga: Naim Sot 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bëj abonime ne sistemin IPTV me 850 kanale premium HD më prestigjoze nga vendi dhe rajoni. Ky sistem mundëson qasjen në:

-Smart tv (LG, Samsung),
-Amiko,
-Mag250-254,
-Dream box 500-800HD,
-Samsung Andorid,
-Android Box,
-SpiderBox,
-Tablet ,
-PC:

Gjithashtu mundësoj shitjen e paisjeve "MAG 250" për më shumë info rreth paisjev dhe kanalev shkruani ne Viber: +38649212433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim