Amiko Mini HD SE

Shitet nga: Uran F. Rasimi 11 Sht 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR   49 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shitet Resirveri Satelitor Amiko Mini HD SE
siq e shihni ne foto jane fotot orgjinale te Resirverit punon shum mire kualitetin e fotografik e ka perfekt 1080p full HD etj ne resirver mund te hapen keto buqeta me abonim ..
Resirveri gjithashtu posedon edhe mudnesin e abonimit IPTV pra mund te hapen edhe kanelt Shqipetare te gjitha permes IPTV .. me Sporta me kejt ne Full HD kush ja din vleren e din qfar resirveri osht per kete qmim shum te volitshem


Sky De HD
Sky It HD
Sky Sport HD
Bein Sport HD
Sky Uk HD
Arena Sport HD
Movistar + HD
e shum e shum te tjera

Resirveri gjithashtu posedon edhe mudnesin e abonimit IPTV si dhe Youtube Weather e shumqka tjeter me nje fjal eshte shum praktik te interesuarit te me kontaktojn ne telefonn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim