Fellne BBS

Shitet nga: LONI 06 Nën 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet BBS me goma te veres jon,195-55 R15jon dy gomat e para kurse gomat e mramta jon 195-50 r15 me 4 vrmia.

Fellnet jan ne Gjendje Shum te mir nuk dridhin hiq,

Boj ndrrim me fellne 15 me ylla ose tjera fellne


mund te lajmroni vtem ne Whatssap+377 44 491 174

Flm per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim