Fellna Ronal Turbo 16coll

Shitet nga: Granit 12 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16coll te ardhura nga zvicrra per kerre tgarav peugeot rrenault ford
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim