Fellne 15 per gjip 4x4

Shitet nga: burim 22 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per gjip 4x4 15 te ardhura nga zvicrra shum te ruajtura per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042 viber+41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim