Fellne 17 Coll

Shitet nga: Fellne 06 Krr 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 Coll Golf 5 Golf 6 Passat 3C Me goma shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim