Fellne me goma 185.65.15 GERMANY

Shitet nga: lulzim 21 Qer 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

101 EUR   149 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma te mira per mercedes original per mercedes shume te mira clasike por rrin shume bukur ne veture 185.65.15 mundem edhe ndrrim me telefon samsung ,Ipone
info .+37744250262

fellne,goma,bandash,audi,bmw,opel,alumin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim